1

Indukcja pod blatem

PIERWSZA NIEWIDOCZNA PŁYTA INDUKCYJNA

Niewidoczny system gotowania indukcyjnego który doskonale integruje spieki kwarcowe #marmorstone i technologię.

Niewidoczna indukcja łączy jakość z minimalistycznym designem który dopasowuje się do każdej przestrzeni. Wygląda jak zwykły blat ale kryje w sobie zintegrowany indukcyjny system gotowania.

Niewidoczna indukcja stwarza przestrzeń do wykonywania wszystkich czynności kuchennych od przygotowywania składników po gotowanie co sprawia że koncepcja tradycyjnej płyty grzejnej jest przestarzała.

Niewidoczny system gotowania to dwa modele ( 3 lub 4 miejsca do gotowania ) sterowane z aplikacji lub panelu na stałe podłączonego do płyty indukcyjnej. Panel umieszcza się w przestrzeni pod płytą w konsultacji ze stolarzem. Płyta pod blatem potrzebuje 10 cm miejsca jej wymiar natomiast to 56×49 cm – patrz zdj. rzutu z góry.

W zestawie są podkładki silikonowe których używamy do zwykłych garnków – jest to bardzo istotne ponieważ izolują one ciepło naczynia od blatu. Można też zakupić kpl. naczyń ze specjalnymi wypustkami wtedy nie musimy używać podkładek do gotowania.

  • ESTETYKA – indukcja jest zamontowana pod blatem ze spieku bez wycinania otworu w blacie roboczym przez co zyskujesz więcej miejsca do działania na powierzchni blatu.
  • HIGIENA I CZYSTOŚĆ – dzięki zwartej i nieporowatej powierzchni blat kuchenny jest całkowicie higieniczny i łatwy do czyszczenia.
  • BEZPIECZEŃSTWO – nie parzysz się – nagrzewają się tylko naczynia bez których system nie działa i nie zużywa energii.
  • OSZCZĘDNOŚĆ – indukcja dzięki bardzo dużej mocy cieplnej ( ponad dwukrotnie w porównaniu z instalacją gazową ) jest najtańszym systemem gotowania.
  • ŁATWOŚĆ UŻYCIA – korzystanie z systemu jest proste i intuicyjne.
  • BLAT KUCHENNY – niewidoczny system gotowania może być instalowany wyłącznie ze spiekami #marmorstone w oparciu o zdobyte doświadczenie.

Gwarancja 24 miesiące

Zapraszamy Ekipa #marmorstone

Informacje techniczne

 

Zobacz nasze realizacje